Follow Me
TOP
Image Alt

PANORAMA 4* BB 315€ pp

PANORAMA 4* BB 315€ pp

/ per person
(0 Reviews)

I ndodhur afër Arenës Popullore Sportive Dom Sportova në Zagreb, Hoteli Panorama Zagreb është një 20-minuta në këmbë larg nga qendra e qytetit. Prona përmban një palestër dhe sauna. WiFi falas është në dispozicion në të gjitha fushat.

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe përfshijnë një minibar dhe TV satelitor. Disa njësi përfshijnë një zonë të shtrojë. Banjo private vjen me një banjë ose dush dhe tharëse flokësh. Ofrohen tualetin plotësues.

Hotel Panorama Zagreb përmban një restorant elegant që shërben kuzhinë ndërkombëtare dhe një bar lobi. Biznesi dhe objektet e takimit janë gjithashtu në dispozicion në faqen.

Autobusët publik ndalojnë nga hoteli, ndërsa stacioni më i afërt i tramvajit është Trešnjevački Trg, 800 m larg. Qendra e Basketbollit Dražen Petrović është në një distancë prej 1 km ndërsa Panairi i Zagrebit është 6 km nga Hotel Panorama Zagreb. Aeroporti i Zagrebit është 20 km larg.

Të përfshira në çmim:
Fluturim direkt me Croatia Airlines
Bileta e avionit: Shkup – Zagreb – Shkup
Akomodomi në hotel me mëngjes
Qendra e thirrjeve 24/7
Çmimet janë për person!
 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register