Follow Me
TOP
Image Alt

PERA TULIP HOTEL 4*

PERA TULIP HOTEL 4*

/ per person
(0 Reviews)

Qëndroni në zemrën e Stambollit – Vendndodhja e shkëlqyeshme – tregoni hartën
E vendosur në rrethin Beyoğlu, ky hotel me dizajn ofron një zonë luksoze, pishine mermeri me një vaskë të nxehtë, dhoma të pajisura takimesh dhe një restorant brenda shtëpisë. Zona e gjallë İstiklal Avenue është disa minuta më këmbë larg. Pera Tulip Hotel është vetëm disa hapa nga Stacioni i Metro Sishane, Stacioni i Tramvajit Nostalgjik dhe Stacioni i Tramvajit Tunnel, lejon qasje të lehtë në rrethin Sultanahmet dhe pjesën tjetër të Stambollit.

Dhomat e Hotel Pera Tulip janë të përcaktuara në mënyrë elegante dhe shfaqin kufje brokadë dhe mbulesa të krevateve të heshtura. Ato janë të pajisura me TV me ekran të sheshtë interaktiv, dhe sisteme stereo të zërit.

Deb Lounge shërben mëngjes ndërkombëtar. Ristorante Italiana e Bertucci ofron një shumëllojshmëri pizzash, past pasta, sallata dhe pjata kryesore dhe ëmbëlsira.

Së bashku me pishinën e prehjeve dhe vaskën e nxehtë, zona e banjëve ofron pajisje palestër, një sauna finlandeze dhe një banjë turke me avull. Ju gjithashtu mund të shijoni masazhe ekzotike dhe klasike, ose të shikoni TV në sallë pritjeje relaksimi.

Stafi i tavolinës së turneut mund të ndihmojë të gjithë mysafirët për të organizuar vizitën e tyre në qytet. Aeroporti i Stambollit është brenda 49 km.

Fluturim me Turkish Airlines (me ushqim)

➡ Nisja në ora  09:05

➡ Kthimi në ora 19:50

 

Çmimi përfshinë:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Stamboll – Prishtinë me Turkish Airlines (me ushqim)

Akomodimi në hotel me mëngjes

 

 

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register