Follow Me
TOP
Image Alt

PERANDOR BEACH 4*

PERANDOR BEACH 4*

/ per person
(0 Reviews)

Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh


Duke ofruar një zonë private plazhi në Durrës, Hotel Perandor mirëpret mysafirët me një restorant dhe bar. Qasje WiFi falas dhe parkim falas private janë në dispozicion në faqen. Hoteli ndodhet 3 km larg Portit të Durrësit.

Dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe ofrojnë një ballkon të mobiluar. Një TV me ekran të sheshtë dhe një frigorifer janë ofruar gjithashtu. Do dhomë vjen me një banjo private, duke përfshirë pantofla dhe tualetin falas.

Ekziston një tavolinë para 24 orësh në pronë. Mysafirët mund të përfitojnë nga shërbimi falas lavanderi.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Tiranës, 34 km nga prona. Transferimi i aeroportit mund të organizohet për një tarifë dhe sipas kërkesës së mëparshme

Qershor Korrik/Gusht/Shtator Tetor
DURRES 30   € BB 46   € AI 30   € BB

Personi i tretë/i katërt 30% zbritje
Fëmija e parë 0-11.99 gratis
Fëmija e dytë 2-11.99 50% zbritje

ÇMIMET JANE PER PERSON

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register