Follow Me
TOP
Image Alt

PICASSO HOTEL VLORA

PICASSO HOTEL VLORA

/ per person
(0 Reviews)

Hotel Picasso ofron akomodim në Vlorë. Hoteli ka një pishinë të hapur dhe pamje nga deti, dhe të ftuarit mund të gëzojnë një pije në bar.

Do dhomë në këtë hotel është me ajër të kondicionuar dhe është i pajisur me një TV me ekran të sheshtë. Disa dhoma kanë një zonë të shtrojë për t’u çlodhur pas një dite të zënë. Dhomat vijnë me një banjo private me një bidet dhe dush, me tualetin falas të parashikuar.

Ekziston një tavolinë para 24 orësh në pronë.

Ky hotel ka një zonë private plazhi. Një sërë aktivitetesh ofrohen në zonë, të tilla si snorkelling, rrëshqitje në ajër dhe zhytje. Kuzum Baba është 8 km nga Hotel Picasso, ndërsa Sheshi i Pavarësisë është 9 km nga prona.

PICASSO HOTEL VLORA
ÇMIMET JANË PËR DHOMË NË BAZË BB 15.07-20.08 20.08-01.09 01.09-15.09 01.08-02.0   dhe 19.08-31.08 02.08-18.08
BEDS IN ROOM EXTRA BED BABY CRIB HOTEL FLOOR 01.06 – 30.06 01.07 – 31.07 01.09 – 30.09 90 60 50 85 101
Tipi i   dhomës 01.08 – 31.08 179 119 99 170 202
Double   room with patio 1 KING SIZE YES YES 4TH (1ST VILLAS) 54 € 70 € 54 € 264 178 147 255 303
Double   Room with Balcony and Panoramic Sea View 1 KING SIZE YES 2ND / 3RD 64 € 80 € 64 € 349 236 195 340 404
Deluxe   Double Room with Terrace and Panoramic Sea View 1 KING SIZE YES 4TH 84 € 100 € 84 € 434 294 242 425 505
Deluxe   Suite with Panoramic sea view 1 KING SIZE YES YES 4TH 100 € 120 € 100 € 519 349 289 510 606
Triple   Room
     with Pool View
1 KING SIZE + 1 SNG YES YES 1ST 64 € 80 € 64 € 604 404 334 595 707
Triple   Room with Balcony and Panoramic Sea View 1 KING SIZE + 1 SNG YES YES 2ND / 3RD 80 € 96 € 80 € 689 469 369 680 808
Quadruple   Room with Pool View 1 KING SIZE + 2 SNG YES 1ST 74 € 90 € 74 € 774 534 409 765 909
Two-Bedroom   Apartment 1 BEDROOM KING SIZE / 2ND 2 SING BEDS YES 4TH (2ND VILLAS) 86 € 100 € 86 € 859 589 449 850 1010
Two-Bedroom   Apartment
     with Balcony and Side-Sea View
1 BEDROOM KING SIZE / 2ND 2 SING   BEDS YES YES 2ND / 3RD 96 € 110 € 96 €
Two-Bedroom   Suite
     with Balcony and Sea View
1 BEDROOM KING SIZE / 2ND 2 SING BEDS YES 2ND / 3RD 96 € 110 € 96 €
Duplex   Apartment with
     Balcony and Sea View
1 BEDROOM 2 KING SIZE / 2ND 2 SING BEDS YES 4TH (2ND VILLAS) 106 € 120 € 106 €

Fëmijët deri 3 vjet pa pagesë
Shtesë për HB 10 € për person, shtesë për FB 18€

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Personal Guide
  Restaurant
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Lunch
  Private beach area
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register