Follow Me
TOP
Image Alt

RAYMAR RESORT & AQUA 5* – SIDE

RAYMAR RESORT & AQUA 5* – SIDE

/ per person
(0 Reviews)

RAYMAR RESORT & AQUA

projektuar me një arkitekturë unike, gjithëpërfshirës RAYMAR RESORT DHE AQUA është vendosur në bregdet, duke e bërë atë një vend ideal për një largim. Qendra e qytetit të Antlya është 99 km larg nga hoteli me Aeroportin e Antalisë që ndodhet 89 km larg.

Ajo ka një kopsht, tarracë, pishinë të hapur dhe një plazh privat që ofron cadra falas dhe salla e diellit. Free Wi-Fi dhe parkim falas janë në dispozicion.

Dhomat e dhomave janë të pajisura me ajër të kondicionuar, TV LCD dhe një minibar. Të gjitha dhomat përfshijnë një ballkon që ofron ose një pamje nga deti ose një pamje malore-pyll. Banjat private përfshijnë një banjë ose dush.

Objektet e kohës së lirë në Resort RAYMAR DHE AQUA përfshijnë fusha tenisi, mini golf, pingpong, shigjeta, gjimnastikë, basketboll, volejboll plazhi dhe mini futboll. Mysafirët mund të stërvitje në palestër ose të pushojnë në saunë, masazhe dhe trajtime bukurie janë gjithashtu në dispozicion.

Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehen stili shuplakë. Me pije të disponueshme në lokalin në bregun e shkathët.

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register