Follow Me
TOP
Image Alt

RICHMOND ISTANBUL 4*

RICHMOND ISTANBUL 4*

/ per person
(0 Reviews)

I vetmi hotel që ndodhet në Rrugën Istiklal në Taksim, qendra e argëtimit, kulturës dhe blerjeve, Richmond Stamboll është i rrethuar me ndërtesa historike dhe kisha.

Të gjitha dhomat në Richmond Stamboll përfshijnë një TV satelitor LCD dhe një zonë të shtrojë. Krijuesit e kafesë në dhomë dhe WiFi falas janë dhënë gjithashtu. Dhomat ofrojnë pamje të Istiklal Caddesi, Bosforit ose horizontit të Stambollit.

Demiroren Mall është 10 minuta më këmbë nga Richmond Stamboll. Muzeu Modern i Artit dhe Ura Galata janë rreth 15 minuta më këmbë. Cevahir Mall është 3 ndalesa metro nga prona. Xhamia Sultanahmet dhe Pazari i Madh janë 4 km larg nga Richmond Stamboll. Parkimi privat është i mundur në një vend aty pranë me një shtesë. Aeroporti i Stambollit është 49 km larg.

 

Fluturim me Turkish Airlines (me ushqim)

➡ Nisja në ora  09:05

➡ Kthimi në ora 19:50

 

Çmimi përfshinë:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Stamboll – Prishtinë me Turkish Airlines (me ushqim)

Akomodimi në hotel me mëngjes

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register