Follow Me
TOP
Image Alt

RIVA HOTEL TAKSIM 4*

RIVA HOTEL TAKSIM 4*

/ per person
(0 Reviews)

Vetëm 3 minuta më këmbë nga Sheshi Taksim dhe Rruga Istiklal i mrekullueshëm, Hoteli Riva ofron dhoma jo duhanpirëse me WiFi dhe shërbim në dhomë falas. Ai gjithashtu përmban restorantin e tij që shërben specialitete turke. Prona është e vendosur në zonën Talimhane, kështu që ju mund të shijoni rrethin historik të këmbësorëve.

Secila nga dhomat në Hotel Riva është ajri i kondicionuar dhe i mobiluar i qetë. Ata ofrojnë një banjo moderne me një tharëse flokësh.

Mysafirët mund të gëzojnë një mëngjes shuplakë në restorant Riva ndërsa planifikojnë ditën e tyre. Stafi i pritjes është në dispozicion 24 orë në ditë për të ndihmuar me ndonjë këshillë.

Rruga Trendy Istiklal me shumë dyqane dhe ngrënie është vetëm 500 m nga Riva. Sheshi Fqinj Taksim ka lidhje tramvaji dhe metro me pikat kryesore të historisë së Stambollit. Një autobus transferim në Aeroportin Atatürk është në dispozicion. Qendra e Konventës së Stambollit, Lütfi Kırdar dhe Muzeu Ushtarak Harbiye janë në afërsi të pronës. Aeroporti i Stambollit është brenda 50 km.

Fluturim me Turkish Airlines (me ushqim)

➡ Nisja në ora  09:05

➡ Kthimi në ora 19:50

 

Çmimi përfshinë:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Stamboll – Prishtinë me Turkish Airlines (me ushqim)

Akomodimi në hotel me mëngjes

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register