Follow Me
TOP
Image Alt

ROYAL G CLUB III 5*

ROYAL G CLUB III 5*

/ per person
(0 Reviews)

Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh


E vendosur në Golem, disa hapa nga Mali I Robit Beach, Royal G CLUB ofron akomodim me një restorant, parkim falas privat dhe një bar. Ky hotel me 5 yje ofron një tavolinë para dhe shërbim në dhomë.

Në hotel, çdo dhomë është e pajisur me një ballkon. Në Royal G CLUB të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Guests në strehim mund të gëzojnë një mëngjes kontinental.

Qerret Beach është 500 m nga Royal G CLUB, ndërsa Golem Beach është 1.5 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza në Tiranë, 36 km larg nga hoteli.

QERSHOR 33 € BB- Bed & Breakfast
KORRIK/GUSHT/SHTATOR 60 € AI – All Inclusive
TEOTR 33 € BB – Bed & Breakfast

Personi i tretë/i katërt 30% ZBRITJE
Fëmija e parë 0-11.99 GRATIS
Fëmija e dytë 2-11.99 50% ZBRITJE

*ÇMIMET JANE PER PERSON

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
 • Not Included
  Airport Transfer
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register