Follow Me
TOP
Image Alt

ROYAL G HOTEL & SPA 5*

ROYAL G HOTEL & SPA 5*

/ per person
(0 Reviews)

Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh


Merrni trajtimin e famshëm me shërbimin e klasit botëror në Royal G Hotel dhe Spa
E vendosur në Durrës, disa hapa nga Plazhi i Durrësit, Royal G Hotel dhe Spa ofron akomodime me një restorant, parkim falas privat, pishinë sezonale dhe një palestër. Ndër objektet e ndryshme janë një bar, një sallë pritjeje e përbashkët, si dhe një kopsht. Prona ka një tavolinë para 24 orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Do dhomë vjen me një tavolinë dhe një TV, dhe njësi të caktuara në hotel kanë një ballkon. Të gjitha dhomat e ftuar do t’u ofrojnë mysafirëve një frigorifer.

Royal G Hotel dhe Spa ofron një shuplakë ose mëngjes vegjetarian.

Akomodimi përmban një zonë Wellness e cila përfshin një pishinë shtëpie, një sauna dhe një vaskë të nxehtë.

Currila Beach është 2.3 km nga Royal G Hotel dhe Spa, ndërsa Porti i Durrësit është 1.8 km larg. Aeroporti më i afërt është Nënë Tereza Ndërkombëtare e Tiranës, 33.8 km larg nga hoteli, dhe prona ofron një transferim aeroporti të paguar.

Qershor Korrik/Gusht/Shtator Tetor
DURRES 36   € BB 53   € AI 36   € BB

Personi i tretë/i katërt 30% zbritje
Fëmija e parë 0-11.99 gratis
Fëmija e dytë 2-11.99 50% zbritje

ÇMIMET JANE PER PERSON

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Personal Guide
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Private beach area
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register