Follow Me
TOP
Image Alt

ROYAL G MAX II 5*

ROYAL G MAX II 5*

/ per person
(0 Reviews)

Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh


I vendosur në Golem, 500 m nga Qerret Beach, Royal G MAX përmban strehim me një restorant, parkim falas private dhe një bar. Akomodimi ofron një tavolinë para 24 orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Në hotel, çdo dhomë vjen me një ballkon. Në Royal G MAX, dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.

Guests në strehim mund të gëzojnë një mëngjes kontinental.

Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza në Tiranë, 36 km nga Royal G MAX.

Qershor Korrik/Gusht/Shtator Tetor
GOLEM 36   € BB 53   € AI 36   € BB

Personi i tretë/i katërt 30% zbritje
Fëmija e parë 0-11.99 gratis
Fëmija e dytë 2-11.99 50% zbritje

ÇMIMET JANE PER PERSON

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register