Follow Me
TOP
Image Alt

SARANDA PALACE Sarandë

SARANDA PALACE Sarandë

/ per person
(0 Reviews)

Duke ofruar një zonë private plazhi, Hotel Saranda Palace gjithashtu përmban një pishinë të hapur sezonale dhe një bar në vend me një tarracë të gjerë dielli. WiFi falas dhe parkim falas private ofrohen nga hoteli. Qendra e Sarandës është 1,5 km larg.

Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe përbëjnë një ballkon. Aparatet përfshijnë një TV kabllor me ekran të sheshtë dhe një frigorifer. Banjo private e çdo dhome vjen e pajisur me dush dhe përfshin tualetin falas dhe tharëse flokësh. Disa dhoma dalin nga deti.

Zona private e plazhit të hotelit do t’ju ofrojë loungers dielli dhe cadra, pa pagesë. Tavolina e përparme do të sigurojë shërbimin e ruajtjes së bagazheve dhe ju mund t’i mbani gjërat e vlefshme në hotel.

Porti i Sarandës, i vendosur 850 m larg Hotel Saranda Palace, ofron linja direkte trageti në ishullin e Korfuzit. Aeroporti Ndërkombëtar i Korfuzit ndodhet brenda 35 km.

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Private beach area
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register