Follow Me
TOP
Image Alt

SELGE BEACH RESORT

SELGE BEACH RESORT

/ per person
(0 Reviews)

– pronë yll me pishina, plazh privat dhe banjë me shërbim të plotë
Kapni disa rreze në Selge Beach Resort & Spa – plazhi privat i All Inclusive ose kaloni ditën duke pushuar në banjën me shërbim të plotë. Pastaj shijoni një vakt në një nga 4 restorantet e vendpushimit. Të gjitha 719 dhomat kanë prekje të zhytur në mendime të tilla si sende minibar falas dhe menutë e jastëkut, plus akses falas në internet pa tel dhe TV LED me kanale satelitore. Mysafirët do të gjejnë ballkone, shërbim në dhomë 24 orë dhe shtratin premium.
Selge Beach Resort & Spa – All Inclusive ofron 719 forma akomodimi me artikuj minibar falas dhe një vend të sigurtë. Dhoma të hapura për ballkone. Shtretërit shfaqin shtratin premium. Një menu jastëk është në dispozicion. Televizorët LED vijnë me kanale satelitore premium.
Banjat përfshijnë pantofla, tualetin kompliment dhe tharëse flokësh. Ky vendpushim Manavgat ofron qasje falas në internet pa tel. Mirëmbajtja e shtëpisë sigurohet çdo ditë.

4 pishinat në natyrë janë në vend, së bashku me një pishinë shtëpie. Përveç një pishine për fëmijë, pajisje të tjera argëtuese përfshijnë një plazh privat, një fushë tenisi në natyrë, një park ujor kompliment dhe një klub shëndetësor.
Aktivitetet rekreative të listuara më poshtë janë në dispozicion ose në vend ose afër; tarifat mund të aplikohen.

Spa në vend ka dhoma masazh / trajtimi. Shërbimet përfshijnë masazhe dhe mbështjellës detox. Spa është e pajisur me një sauna, një dhomë me avull dhe banjë / hamami turk.
Spa është e hapur çdo ditë.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register