Follow Me
TOP
Image Alt

SHERATON HOTEL 5* BB 349€ pp

SHERATON HOTEL 5* BB 349€ pp

/ per person
(0 Reviews)

I vendosur në zemër të Zagrebit, ky hotel elegant me 5 yje është 500 m nga Stacioni kryesor i Trenit dhe Sheshi Kryesor. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me minibars, kabllo dhe TV satelitor.

Sheraton Zagreb ofron qasje falas në pishinën e ndezur të shtëpisë dhe palestrën në Klubin e Shëndetit.

Të gjitha dhomat dhe apartamentet në Sheraton Zagreb kanë tavolina pune dhe një zonë të rehatshme shtrojë. Disa tipar banjo mermeri, si dhe çaj dhe kafe objektet e bërjes. Wi-Fi ofrohet falas në të gjithë hotelin.

Mysafirët mund të provojnë kuzhinën kroate dhe ndërkombëtare në restorant dhe të shijojnë disa snacks dhe pije në Café Imperial ose Bar Piano. Gjatë verës, darkat mund të shërbehen në tarracën e jashtme, duke mburret me një pamje mbi qendrën e Zagrebit.

Sheraton është në distancë të lehtë në këmbë me dyqanet, kafenetë në natyrë dhe tërheqjet kulturore të Zagrebit.

Qyteti i Ulët është një zgjedhje e shkëlqyeshme për udhëtarët e interesuar për të ecur, arkitekturën dhe eksplorimin e qytetit të vjetër.

Të përfshira në çmim:
Fluturim direkt me Croatia Airlines
Bileta e avionit: Shkup – Zagreb – Shkup
Akomodomi në hotel me mëngjes
Qendra e thirrjeve 24/7
Çmimet janë për person!
 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Personal Guide
  Private beach area
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register