Follow Me
TOP
Image Alt

SIDE ALEGRIA HOTEL 5* – SIDE

SIDE ALEGRIA HOTEL 5* – SIDE

/ per person
(0 Reviews)

Side Alegria Hotel & Spa – Të Gjitha Gjithëpërfshirëse-Adult Vetëm ndodhet në zonën Kumkoy të Side, vetëm 200 m larg detit. Ajo ofron një zonë private në plazh, 2 pishina në natyrë, rrëshqitje uji dhe një qendër spa.

Dhomat e Hotel Side Alegria & Spa – Të Gjitha Gjithëpërfshirëse janë të pajisura vetëm me ajer te kondicionuar, TV LCD dhe minibar. Të gjitha ato përfshijnë një ballkon me pamje nga pishina, deti ose mali.

Restoranti shërben ushqime në stilin e hapur shuplakë. Gjatë ditës, ju mund të shijoni pije freskuese nga baret e hotelit.

Qendra spa ofron një larmi trajtimesh bukurie. Ekziston edhe një qendër palestër në vend.

Qendra e qytetit anësor është brenda 5 km me Teatrin Side Antik. Aeroporti i Antalia është 60 km larg.

Fëmijët nuk lejohen.

Nuk ka asnjë kapacitet për shtrate te femijeve në këtë pronë.

Nuk ka kapacitet për shtretër shtesë në këtë pronë.

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

 

Extra:

*Në cmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit 40 Eur për person.

Pako përfshihet:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Antalya – Prishtinë

Akomodimi në hotel, sipas konceptit të hotelit

Transferi: Aeroport – Hotel – Aeroport

Asistencë gjatë pushimeve tuaja.

Extra:

*Në cmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit 40 Eur për person.

 

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
 • Not Included
  Free parking
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

Address: Kumköy Mevkii, Side, 07330 Antalya, Turkey Phone: +90 242 255 50 42

You don't have permission to register