Follow Me
TOP
Image Alt

SUNMELIA BEACH RESORT 5*

SUNMELIA BEACH RESORT 5*

/ per person
(0 Reviews)

SUNMELIA BEACH RESORT 5*- ULTRA ALL INCLUSIVE = 619 € p.p / 7 ditë akomodim
Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person.
Ofertat janë për person në dhomë dyshe.


Resort & SPA SUNMELIA BEACH
Në objektin tonë të vendosur në një sipërfaqe prej 70.000 m2, 399 dhoma standarde (316 dhoma standarde, 74 dhoma familjare me krevat marinari, 6 dhoma me aftësi të kufizuara dhe 3 dhoma ekonomike), 57 dhoma familjare me dy banjo dhe 15 suita në total, dhomë në dispozicion.
Ne kemi një plazh privat të hotelit, i cili është i përbërë nga rërë unike e bukur dhe është i drejtë në plazh.
1 160 m2 pishinë shtëpie, 1 1.700 m2 pishinë të hapur, 1 190 m2 pishinë rrëshqitje, 1 170 m2 pishinë të relaksuar dhe
Ka një pishinë për fëmijë 160 m2.
Distanca e objektit tonë, i cili ka bukuri natyrore unike të rajonit tonë, në disa qendra është si më poshtë;

Qendra më e afërt e qytetit: Antalia 80 km
Aeroporti më i afërt: Aeroporti i Antalisë 70 km
Qendra e qytetit më të afërt: Manavgat 10 km
Qyteti më i afërt: Qendra Kızılağaç

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register