Follow Me
TOP
Image Alt

SUNRISE HOTEL 4*

SUNRISE HOTEL 4*

/ per person
(0 Reviews)

Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh


Me një restorant, Hotel Sunrise ofron strehim në Sarandë. Duke pasur një tavolinë para 24 orësh, kjo pronë gjithashtu ofron WiFi falas. Qyteti antik i Butrintit i mbrojtur nga UNESCO dhe Parku i tij Kombëtar janë në një distancë prej 25 km.

Në hotel, dhomat janë të pajisura me një tavolinë dhe një TV me ekran të sheshtë. Do dhomë është duke krijuar një ballkon me pamje nga deti.

Një mëngjes shuplakë është shërbyer çdo mëngjes në pronë.

Ksamil është 12 km larg, ndërsa Ferry Port Sarandë me linja në Korfuzin e Ishullit është 4 km nga Sunrise Hotel.

Qershor Korrik/Gusht/Shtator Tetor
SARANDE 24   € BB 32   € HB 24   € BB

Personi i tretë/i katërt 30% zbritje
Fëmija e parë 0-11.99 gratis
Fëmija e dytë 2-11.99 50% zbritje

ÇMIMET JANE PER PERSON

 • Included
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Restaurant
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Private beach area
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register