Follow Me
TOP
Image Alt

TAKSIM STAR 4*

TAKSIM STAR 4*

/ per person
(0 Reviews)

E vendosur vetëm 50 m larg nga Rruga e gjallë e Istiklal me shumë restorante, bare dhe dyqane, Taksim Star Hotel ofron WiFi falas.

Dhoma me ajër të kondicionuar në Hotel Taksim Star përfshijnë një TV me ekran të sheshtë dhe një minibar. Disa dhoma kanë një ballkon me pamje panoramike të Bosforit ose qendrës së qytetit të Stambollit.

Mysafirët mund të gëzojnë kuzhinën lokale dhe ndërkombëtare në restorant. Një mëngjes i pasur shuplakë është shërbyer në mëngjeset në ndërtesën e derës tjetër.

Mysafirët mund të përfitojnë nga një pishinë shtëpie, një gamë e trajtimeve masazhi relaksuese, si dhe banja me avull individuale në një ndërtesë në vendin fqinj, gjithashtu në pronësi të hotelit. Objektet e tjera të përshtatshme në Taksim Star përfshijnë shkëmbimin e monedhave dhe transferimin e aeroportit.

Pallati Dolmabahce është më pak se një shëtitje 20-minuta larg. Stacioni i Metro Taksim, duke lejuar mysafirët të kenë qasje të shpejtë rreth qytetit, është 300 m larg. Demiroren Mall është 700 m dhe Cevahir Mall është 4 km larg. Aeroporti i Stambollit është 51 km larg nga prona.

Fluturim me Turkish Airlines (me ushqim)

➡ Nisja në ora  09:05

➡ Kthimi në ora 19:50

 

Çmimi përfshinë:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Stamboll – Prishtinë me Turkish Airlines (me ushqim)

Akomodimi në hotel me mëngjes

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Free parking
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register