Follow Me
TOP
Image Alt

THE WESTIN HOTEL 5* BB 349 € pp

THE WESTIN HOTEL 5* BB 349 € pp

/ per person
(0 Reviews)

Ky hotel me 5 yje në Zagreb është në këmbë larg nga qendra dhe kafenetë në natyrë. Westin ofron akses falas në internet dhe strehon Qendrën Spa Academy Class Health (Qendra Botërore e Shëndetit).

Ju mund të shijoni shtratin shumë të rehatshëm Qiellor dhe lehtësirat e dushit Qiellor.

Westin Zagreb ofron një zonë palestër të madhe prej 1.500 m², me pajisje stërvitjeje më të mira, një pishinë 17 m, një Jacuzzi të tepruar, si dhe sauna finlandeze dhe turke.

Ka trajtime të ndryshme Wellness dhe 16 lloje të masazheve të ofruara.

Përdorimi i palestrës, pishinës dhe saunave është falas për të gjithë mysafirët.

Qyteti i Ulët është një zgjedhje e shkëlqyeshme për udhëtarët e interesuar për të ecur, arkitekturën dhe eksplorimin e qytetit të vjetër.

Të përfshira në çmim:
Fluturim direkt me Croatia Airlines
Bileta e avionit: Shkup – Zagreb – Shkup
Akomodomi në hotel me mëngjes
Qendra e thirrjeve 24/7
Çmimet janë për person!
 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Gallery Ticket
  Personal Guide
  Private beach area
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register