Follow Me
TOP
Image Alt

TITANIC DELUXE GOLF BELEK 5

TITANIC DELUXE GOLF BELEK 5

/ per person
(0 Reviews)

Përjetoni shërbimin e klasit botëror në Titanic Deluxe Golf Belek
I ndodhur pranë lumit midis pyjeve të pishave, ky vend luksoz ofron 9 pishina në natyrë, 2 pishina të mbyllura, një park ujor me rrëshqitje uji dhe një banjë dhe palestër me shërbime të plota. Ajo ka një plazh privat 1 km të gjatë në një zonë të izoluar.

Titanic Deluxe Belek ofron dhoma moderne me një TV LED, ajer te kondicionuar qendror dhe një minibar duke përfshirë pije falas alkoolike dhe jo-alkoolike. Të gjitha dhomat kanë një ballkon me pamje kopsht. Disa gjithashtu dalin nga lumi.

Resorti përfshin një restorant shuplakë me shuplakë për fëmijë dhe 4 à la carte restorante që shërbejnë enët e zgjedhura të specialiteteve ushqimore turke, italiane dhe deti. Ka edhe disa bare në vend. Titanic Deluxe Belek ofron koncept gjithëpërfshirës të klasit të lartë, përfshirë ushqimin në restorante, dhe pije alkoolike dhe jo alkoolike të zgjedhura lokale dhe të importuara.

Zona private e plazhit është vetëm 1.2 km larg dhe lehtësisht e arritshme me anije, nga një udhëtim me varkë skenike ose në këmbë. Ju mund të të pushojnë në banjën turke ose të gëzojnë një turne varkë private në lumë. Qendra e gjërë e banjës ka zona të brendshme dhe të jashtme. Titanic Deluxe Belek gjithashtu ofron një fushë sportive private aty pranë me 8 fusha tenisi dhe 3 fusha profesionale të futbollit me bar.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Gallery Ticket
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register