Follow Me
TOP
Image Alt

VENEZIA PALACE DELUXE RESORT HOTEL

VENEZIA PALACE DELUXE RESORT HOTEL

/ per person
(0 Reviews)

Projektuar si një kopje e Sheshit të Shën Markut në Venecia, Venezia Palace Deluxe Resort Hotel është vendosur në një tokë 100.000 m², vetëm disa hapa nga zona e saj private e plazhit në rrethin Kundu të Antalisë. Ky hotel me 5 yje ofron një pishinë masive në natyrë, një pishinë shtëpie, një kopsht të harlisur dhe lehtësira të gjera spa.

Featuring një ballkon me pamje, dhoma me ajër të kondicionuar nga qendra në Pallatin Venezia përfshijnë një TV LCD me kanale satelitore dhe një minibar. Një kuti e depozitave të sigurisë është standarde në secilën njësi. Banjat private vijnë me një banjë, tharëse flokësh dhe tualetin falas.

Restoranti Bellini, restoranti kryesor i shuplakave, shërben të gjitha ushqimet me enët nga kuzhina ndërkombëtare. Mysafirët gjithashtu mund të provojnë një gamë të pjatave në restorantet a-la-carte që ofrojnë kuzhina turke, italiane, deti dhe meksikane. Lobi, pishina dhe baret e plazhit janë ideale nëse dëshironi një pije freskuese.

Pas një stërvitje në palestër, të ftuarit mund të përfitojnë nga klubi shëndetësor, duke përfshirë, një sauna, banjë turke, masazh, lehtësira për fytyrën dhe lëkurën. Ekipi argëtues organizon aktivitete të ndryshme ditën dhe natën. Ju gjithashtu mund të provoni fushë tenisi, bilardo, pingpong dhe shigjetat.

Qendra e qytetit Antalya është 20 km nga prona. Aeroporti i Antalia është 15 km larg nga Venezia Palace Deluxe Resort Hotel.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register