Follow Me
TOP
Image Alt

VM RESORT & SPA 5*

VM RESORT & SPA 5*

/ per person
(0 Reviews)

Në çmim përfshihen • Akomodimi në hotel • Mëngjesi në hotel • Parkingu • Çadra dhe dy shezllone në plazh


Vendosur në Golem, VM Resort & SPA ofron strehim në plazh disa hapa nga Golem Beach dhe ofron lehtësira të ndryshme, të tilla si një bar dhe një tarracë. Me një restorant, hoteli 5 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me WiFi falas, secila me një banjo private. Hoteli ka dhoma familjare.

Të gjitha dhomat e ftuar në hotel janë të pajisura me një TV me ekran të sheshtë.

Një mëngjes shuplakë është në dispozicion çdo mëngjes në VM Resort & SPA.

Stafi në akomodim është gjithmonë në dispozicion për të siguruar informacione në pritje.

Mali I Robit Beach është 600 m nga VM Resort & SPA, ndërsa Plazhi i Shkëmbit të Kavajës është 1.3 km nga prona. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Nënë Tereza në Tiranë, 41 km larg nga hoteli.

Qershor Korrik/Gusht/Shtator Tetor
GOLEM 36   € BB 51   € AI 36   € BB

Personi i tretë/i katërt 30% zbritje
Fëmija e parë 0-11.99 gratis
Fëmija e dytë 2-11.99 50% zbritje

ÇMIMET JANE PER PERSON

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Lunch
  Personal Guide
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register