Follow Me
TOP
Image Alt

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM 5

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM 5

/ per person
(0 Reviews)

VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM 5* UAI – BODRUM

Udhëtimi realizohet me Turkish Airlines ose Pegasus Airlines përmes Stambollit.

Ne kete ofertë përfshihet :
· Fluturimi indirekt Prishtine- Bodrum- Prishtine,
· Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 6 net me shërbim All Inclusive,
· Asistence gjate pushimeve.
Një përvojë unike në pushime Ne jemi shumë të lumtur t’ju mirëpresim në hotelin tonë. I gjithë stafi ynë është i vetëdijshëm se sa e rëndësishme është pushimi juaj për ju gjatë qëndrimit tuaj. Vogue Hotel Bodrum ju ofron shërbimin më cilësor. Në Vogue Hotel Bodrum ju urojmë një festë të mrekullueshme dhe të lumtur … Në mënyrë që të shijoni diellin në gjirin Bodrum Torba dhe të freskoheni në ujërat e kristalta të Detit Egje, plazhi me rërën e gazuar të Vogue Hotel Bodrum është duke pritur për ju Vogue Hotel ju mirëpret në një pamje spektakolare, në gjirin e gjelbër të harlisur të Bodrum, 20 skulptura uji do të përshpejtojnë rrahjet e zemrës suaj dhe do të shijoni ditën mes dallgëve. *** Përdorimi i diapozitivave është pa pagesë, por ushqimi dhe pijet janë me pagesë shtesë në parkun ujor për të gjithë mysafirët.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Airport Transfer
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Winter

Tour Location

Reviews Scores and Score Breakdown

Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

0.0
Rating 0
Comfort 0
Food 0
Hospitality 0
Hygiene 0
Reception 0

Post a Comment

You don't have permission to register