Follow Me
TOP
Image Alt

VOYAGE TURKBUKU 5

VOYAGE TURKBUKU 5

/ per person
(0 Reviews)

VOYAGE TURKBUKU 5* UAI – BODRUM

Udhëtimi realizohet me Turkish Airlines ose Pegasus Airlines përmes Stambollit.

Ne kete ofertë përfshihet :
· Fluturimi indirekt Prishtine- Bodrum- Prishtine,
· Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 6 net me shërbim All Inclusive,
· Asistence gjate pushimeve.
I ndodhur 2 km nga Turkbuku dhe i rrethuar nga një pyll i harlisur, ky fshat pushimesh përmban një pishinë të madhe në natyrë me rrëshqitje uji. Ajo gjithashtu ka një fushë tenisi dhe një plazh privat me loungers dhe cadra.

Secila nga dhomat e Voyage Turkbuku ka një ballkon të gjerë dhe dysheme druri. Dhomat e miqve kanë një TV të sheshtë me kanale satelitore dhe janë të kondicionuar.

Restoranti Kebappa në Voyage Turkbuku shërben specialitete të shijshme turke të përgatitura me përbërës të freskët, vendas. Deep Fish Restorantet ofron kuzhina të prodhimeve të freskëta të detit. Ekziston edhe një bar në vend ku mysafirët mund të shijojnë kokteje dhe muzikë live.

Vizitorët të cilët dëshirojnë të punojnë mund të luajnë një sërë sportesh, duke përfshirë tenis, ping pong dhe volejboll. Voyage Turkbuku gjithashtu ka një palestër moderne. Mini klubi për mysafirët më të rinj është në dispozicion.

Vetëm 22 km nga qendra e qytetit Bodrum, Voyage Turkbuku është 45 km nga Aeroporti Milas-Bodrum.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

Reviews Scores and Score Breakdown

Aliquam lorem ante, dapibus in, viverra quis, feugiat a, tellus. Phasellus viverra nulla ut metus varius laoreet. Quisque rutrum. Aenean imperdiet. Etiam ultricies nisi vel augue. Curabitur ullamcorper ultricies

0.0
Rating 0
Comfort 0
Food 0
Hospitality 0
Hygiene 0
Reception 0

Post a Comment

You don't have permission to register