Follow Me
TOP
Image Alt

XANADU ISLAND BODRUM 5

XANADU ISLAND BODRUM 5

/ per person
(0 Reviews)

XANADU ISLAND BODRUM 5* HCAI – BODRUM

Udhëtimi realizohet me Turkish Airlines ose Pegasus Airlines përmes Stambollit.

Ne kete ofertë përfshihet :
· Fluturimi indirekt Prishtine- Bodrum- Prishtine,
· Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· 6 net me shërbim All Inclusive,
· Asistence gjate pushimeve.
Ishulli Xanadu përmban një restorant, bar, një sallë pritjeje dhe kopsht të përbashkët në Akyarlar. Ndër objektet në këtë pronë janë shërbimi në dhomë dhe një klub për fëmijë, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Hoteli ka një pishinë të hapur not, palestër, argëtim në mbrëmje dhe një tavolinë para 24 orësh.

Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, një TV të sheshtë me kanale satelitore, një kazan, një vaskë të nxehtë, një tharëse flokësh dhe një gardërobë. Duke shfaqur një banjo private me dush dhe tualetin falas, dhomat në hotel gjithashtu mburren me pamje nga pishina. Në Ishullin Xanadu, dhomat janë të pajisura me një zonë të shtrojë.

Guests në akomodim mund të shijojnë një mëngjes kontinental ose një shuplakë.

Ishulli Xanadu ofron strehim me 5 yje me vaskë të nxehtë dhe shesh lojërash për fëmijë. Ju mund të luani pingpong, shigjeta dhe tenis në hotel, dhe zona është e popullarizuar për snorkelling.

Ishulli Xanadu ofron një shërbim hekurosjeje, si dhe pajisje biznesi si faks dhe fotokopjim.

Pikat më të kërkuara të interesit pranë akomodimit përfshijnë Plazhin Akyarlar, Plazhin Meteor dhe Plazhin Karaincir. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Milas-Bodrum, 62 km nga Ishulli Xanadu.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register