Follow Me
TOP
Image Alt

YASMIN RESORT HOTEL 5

YASMIN RESORT HOTEL 5

/ per person
(0 Reviews)

YASMIN RESORT HOTEL 5* UAI – BODRUM

Ne kete ofertë përfshihet :
· Fluturimi indirekt Prishtine- Bodrum- Prishtine,
· Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit,
· Transferi aeroport – hotel – aeroport,
· Asistence gjate pushimeve
I ndodhur nga brigjet e Egjeut me një plazh privat kilometra të gjatë, ky hotel përmban 3 pishina të hapura dhe 2 pishina të brendshme. Nuk është një kuvertë prej druri me 2 gazebos, një qendër spa me një banjë turke dhe qasje falas Wi-Fi në të gjitha zonat.

Të gjitha dhomat në Yasmin Bodrum Resort me dritare nga dyshemeja në tavan përfshijnë ajer te kondicionuar, një TV satelitor dhe një minibar. Banjo është e pajisur me tualetin falas dhe një tharëse flokësh.

Restoranti kryesor i hotelit shërben mëngjes, drekë dhe darkë në stilin shuplakë me shije nga kuzhina ndërkombëtare. Ekziston edhe një restorant à la carte dhe pijet freskuese ofrohen në bar.

Guests mund të luajnë tenis në një nga 3 fushat, të punojnë në palestër ose të shijojnë rrëshqitjet e ujit. Loungers dielli, objektet masazh dhe sauna janë ideale për relaksim. Volejboll plazhi, bilardo dhe shesh lojërash për fëmijë janë në dispozicion.

Aeroporti Milas-Bodrum është 55 km nga Yasmin Bodrum Resort. Një transferim mund të organizohet në një tarifë shtesë.

 • Included
  5 Star Accommodation
  Breakfast
  Free parking
  Gallery Ticket
  Lunch
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
 • Not Included
  Airport Transfer
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register