Follow Me
TOP
Image Alt

YUKSEL ISTANBUL YENIKAPI 4*

YUKSEL ISTANBUL YENIKAPI 4*

/ per person
(0 Reviews)

YUKSEL ISTANBUL YENIKAPI 4*

Yuksel Stamboll Yenikapı Hotel përmban një restorant, palestër, një bar dhe sallë pritjeje të përbashkët në Stamboll. Të gjitha dhomat shfaqin një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private. Akomodimi ofron një tavolinë para 24 orësh, transferime në aeroport, shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën.

Të gjitha njësitë në hotel përfshijnë ajër të kondicionuar dhe një gardërobë.

Mysafirët në Yuksel Stamboll Yenikapı Hotel mund të gëzojnë një mëngjes kontinental.

Akomodimi ofron strehim 4 yje me një sauna.

Kolona e Kostandinit është 2.1 km larg Yuksel Stamboll Yenikapı Hotel, ndërsa Xhamia Suleymaniye është 2.2 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti i Stambollit, 41 km larg hotelit.

Fatih është një zgjedhje e shkëlqyeshme për udhëtarët e interesuar në eksplorimin e qytetit të vjetër, arkitekturën dhe historinë.

Fluturim me Turkish Airlines (me ushqim)

➡ Nisja në ora  09:05

➡ Kthimi në ora 19:50

 

Çmimi përfshinë:

Fluturimin direkt: Prishtinë – Stamboll – Prishtinë me Turkish Airlines (me ushqim)

Akomodimi në hotel me mëngjes

 • Included
  Airport Transfer
  Breakfast
  Gallery Ticket
  Lunch
 • Not Included
  5 Star Accommodation
  Free parking
  Personal Guide
  Private beach area
  Restaurant
  Spa and wellness centre
  Winter

Tour Location

You don't have permission to register