Follow Me
TOP
Image Alt

TURQIA

E vendosur vetëm një 2 minuta në këmbë nga Kleopatra Beach, Alaiye Kleopatra krenohet me një pishinë të mbyllur dhe të mbyllur. Mysafirët mund të pushojnë në qendrën e spa dhe palestra është gjithashtu në dispozicion për argëtim sportiv. WiFi […]
Resort & Spa Hotel Alaiye ndodhet pranë plazheve të mrekullueshme me rërë dhe përmban një fushë tenisi, një kazino dhe një sallon bukurie. Vendbanimi në një ndërtesë 6-katëshe, vendi u hap në 2004 dhe u rinovua në 2007. Pajisjet shtesë […]
ALAN XAFIRA DELUXE RESORT & SPA Riolavitas Spa & Resort ofron strehim në zonën Titreyengol, ku ju mund të shijoni flladin relaksues mesdhetar, 7 km nga Side Antique City. Ky vendpushim ka një zonë private plazhi, objekte sporti ujor dhe […]
Vendndodhja: e ndërtuar në vitin 2014, me një sipërfaqe totale prej 45,000 metrash katrorë, e vendosur në rajonin e Alanya Avsallar, në 350 m nga plazhi me qasje private përmes nënkalimit (autobus falas i transferimit drejt plazhit çdo 15 minuta, […]
NISJA 17 KORRIK 2020 AYDINBEY KING’S PALACE & SPA 5* UAI- SIDE = 529 € Ne kete ofertë përfshihet : · Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine, · Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit, · Transferi aeroport – hotel – […]
BARUT HEMERA 5* UAI/SIDE= 775 € – 6 net akomodim Ne kete ofertë përfshihet : · Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine, · Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit, · Transferi aeroport – hotel – aeroport, · 6 net me […]
E vendosur në Side, Bosphorus Sorgun Hotel ofron strehim në plazh 350 m nga Titreyengol Beach dhe ofron lehtësira të ndryshme, të tilla si një bar, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një kopsht. Me një tavolinë para 24 orësh, […]
CLUB CALIMERA SERRA PALACE 5* UAI – SIDE Shijoni një pushim fantastike në këtë klub me 5 yje. Qetësoni luksin e klubit, qoftë në plazh të gjerë, ndërsa keni një vakt të shijshëm ose në kopshtin e bukur me pishina […]
ZBRITJE SPECIALE për nisje në datë 17 KORRIK 2020 CRYSTAL ADMIRAL RESORT SUITES SPA 5* – ULTRA ALL INCLUSIVE = 579 € p.p / 7 ditë akomodim Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person. Ofertat […]
CRYSTAL FLORA BEACH RESORT & SPA 5* – ULTRA ALL INCLUSIVE = 619 € p.p / 7 ditë akomodim Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person. Ofertat janë për person në dhomë dyshe. Ky vendpushim […]
CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA 5* – ULTRA ALL INCLUSIVE = 710 € p.p / 7 ditë akomodim Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person. Ofertat janë për person në dhomë dyshe. Me emrin […]
I ndodhur në Guvercinlik, Titanic Deluxe Bodrum krenohet me një qendër spa dhe një zonë private plazhi. Resorti ka një pishinë të hapur, dhe të ftuarit mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. Parkim falas […]
E drejta pranë Detit Mesdhe, ky vendpushim ka pishina shtëpie / të jashtme, një zonë private plazhi dhe ambiente spa. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një TV satelitor dhe ballkon. Dhomat në Hotel Diamond Hill Resort janë […]
NISJA 19 GUSHT 2020 – 6 NET AKOMODIM SEADEN SEA PLANET RESORT 5* UAI/SIDE = 519 € Ne kete ofertë përfshihet : · Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine, · Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit, · Transferi aeroport – […]
FAME RESIDENCE BEACH 4* AI/KEMER= 419 € – 6 net akomodim Ne kete ofertë përfshihet : · Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine, · Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit, · Transferi aeroport – hotel – aeroport, · 6 net […]
E vendosur në rrethin Fatih në Stamboll, 6 km nga Xhamia Sehzade Basi, Grand Pamir Hotel përmban qasje falas WiFi dhe parkim privat. Mysafirët mund të gëzojnë restorant në vend. Roomdo dhomë në këtë hotel ka ajër të kondicionuar. Shtesat […]
HOLIDAY GARDEN RESORT 5* – ALANYA Hotel familjar-miqësor me restorant dhe sende të tjera Ky hotel përmban një restorant, dhe një palestër. Për më tepër, një bar / sallë pritjeje, një bar pishinë dhe një vaskë banjë janë në vend. […]
Duke ofruar lehtësira të gjera dhe një të një lloji specifikisht të përshtatura për fëmijë, Hotelet e Green Green vjen me një mini-klub të pajisur me një zonë me aktivitet pikture 656 ft², një pishinë për aktivitete për fëmijë të […]
E vendosur 400 m nga plazhi publik, Side Hill Hotel ofron një kopsht, një pishinë të hapur sezonale dhe një pishinë për fëmijë me një rrëshqitje uji. Qyteti Side Antik është 1.1 mi nga prona. WiFi Falas është paraqitur në […]
E vendosur në një pronë 18.000 m² në Goynuk, Karmir Resort & Spa është vetëm 90 m nga zona e saj private e plazhit. Ajo ofron një pishinë të hapur not dhe objekte të gjërë spa përfshirë një banjë turke, […]
Me pamje nga plazhi i bukur Akyarlar, Kefaluka Resort ofron një mori aktivitetesh spa dhe argëtimi për të gjithë familjen, së bashku me një plazh privat të organizuar dhe park ujor. Kefaluka Resort është vendosur pranë Gjirit Akyarlar në Turgetreis. […]
I ndodhur pranë Liqenit të Sunnet, KILIKYA PALACE GOYNUK përmban një pishinë të hapur ,një dhomë masazhesh. Goynuk Canyon dhe Beldibi Yeni Merkez Cami janë të vendosura përkatësisht 3.2 km dhe 7 km. Një plazh i Kemerit është rreth 200 […]
KILIKYA RESORT CAMYUVA 5* – KEMER Hoteli Ofron :Next to sea shore,Free A la Carte Restaurant,Private Beach,Sea Sand-Gravel,Sea Deepening Hotel,Beach Sand-Gravel I vendosur në bregdet, Kilikya Resort Çamyuva ju ofron mundësinë për të provuar bukurinë tërheqëse të Mesdheut. Janë marrë […]
Po kërkoni një vend për të qëndruar në Alanya? Atëherë mos shikoni më larg se Long Beach Resort Hotel & Spa, një vendpushim i modës që sjell më të mirën e Alanya në pragun tuaj. Dhomat ofrojnë një TV me […]
Lodhur me një vendndodhje plazhi kryesor në Rivierën Turke, Maritim Pine Beach Hotel Belek përmban dhoma te bollshme me ballkone dhe Qendrën Spa Helen. Fusha mes pyjeve dhe bazave, Maritim Pine Beach mbikëqyr një plazh me rërë dhe përmban 2 […]
E vendosur në bregdet në Okurcalar, Maya World Beach ofron një zonë private të plazhit dhe një pishinë të hapur me loungers dhe cadra falas të diellit. Mysafirët mund të përfitojnë nga qendra spa, duke përfshirë një hamami, sauna, dhomë […]
I vendosur pranë ujit, ky hotel përmban një pishinë të hapur, pishinë të brendshme dhe një zonë private plazhi me loungers dhe cadra falas. Banja dhe sauna turke, së bashku me WiFi në vende publike, janë pa pagesë. Dhomat me […]
MONNA ROZA GARDEN RESORT Vendosur në Kemer, Monna Roza Garden Hotel ofron strehim në plazh më pak se 1 km nga Göynük Beach dhe ofron lehtësira të ndryshme, të tilla si një bar, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një […]
ZBRITJE SPECIALE për nisje në datë 26 Korrik 2020 Në këtë ofertë përfshihet : · Fluturimi direkt Prishtinë- Antalya- Prishtinë, · Akomodimi në hotel sipas konceptit të hotelit, · Transferi aeroport – hotel – aeroport, · 7 ditë me shërbim […]
Në këtë ofertë përfshihet : · Fluturimi direkt Prishtinë- Antalya- Prishtinë, · Akomodimi në hotel sipas konceptit të hotelit, · Transferi aeroport – hotel – aeroport, · 7 ditë me shërbim Ultra All Inclusive, · Asistencë gjatë pushimeve. Në çmim […]
ORANGE COUNTY RESORT 5* – BELEK E vendosur në plazhin e tij privat në Belek, ky hotel luksoz përmban një pishinë shtëpie me 3 rrëshqitje uji, një banjë dhe WiFi falas. Dhomat e ndritshme, dhoma te bollshme ofrojnë TV satelitor […]
Qëndroni në zemrën e Stambollit – Vendndodhja e shkëlqyeshme – tregoni hartën E vendosur në rrethin Beyoğlu, ky hotel me dizajn ofron një zonë luksoze, pishine mermeri me një vaskë të nxehtë, dhoma të pajisura takimesh dhe një restorant brenda […]
Q PREMIUM RESORT 4* AI/ALANYA = 625 € – 6 net akomodim Ne kete ofertë përfshihet : · Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine, · Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit, · Transferi aeroport – hotel – aeroport, · 6 […]
RAYMAR RESORT & AQUA projektuar me një arkitekturë unike, gjithëpërfshirës RAYMAR RESORT DHE AQUA është vendosur në bregdet, duke e bërë atë një vend ideal për një largim. Qendra e qytetit të Antlya është 99 km larg nga hoteli me […]
I vetmi hotel që ndodhet në Rrugën Istiklal në Taksim, qendra e argëtimit, kulturës dhe blerjeve, Richmond Stamboll është i rrethuar me ndërtesa historike dhe kisha. Të gjitha dhomat në Richmond Stamboll përfshijnë një TV satelitor LCD dhe një zonë […]
WiFi falas në të gjithë pronën, Riolavitas Spa & Resort ofron strehim në zonën Titreyengol, ku ju mund të shijoni flladin relaksues mesdhetar, 7 km nga Side Antique City. Ky vendpushim ka një zonë private plazhi, objekte sporti ujor dhe […]
Vetëm 3 minuta më këmbë nga Sheshi Taksim dhe Rruga Istiklal i mrekullueshëm, Hoteli Riva ofron dhoma jo duhanpirëse me WiFi dhe shërbim në dhomë falas. Ai gjithashtu përmban restorantin e tij që shërben specialitete turke. Prona është e vendosur […]
– pronë yll me pishina, plazh privat dhe banjë me shërbim të plotë Kapni disa rreze në Selge Beach Resort & Spa – plazhi privat i All Inclusive ose kaloni ditën duke pushuar në banjën me shërbim të plotë. Pastaj […]
Side Alegria Hotel & Spa – Të Gjitha Gjithëpërfshirëse-Adult Vetëm ndodhet në zonën Kumkoy të Side, vetëm 200 m larg detit. Ajo ofron një zonë private në plazh, 2 pishina në natyrë, rrëshqitje uji dhe një qendër spa. Dhomat e […]
I ndodhur në një zonë të gjelbër në rrethin Kemer, Simena Holiday Village & Villas ofron një pishinë të hapur me një rrëshqitje uji, dhe akomodim me ajër të kondicionuar me kopsht ose pamje malore. Fëmijët mund të shijojnë lehtësirat […]
SUNMELIA BEACH RESORT 5*- ULTRA ALL INCLUSIVE = 619 € p.p / 7 ditë akomodim Në çmim nuk janë të përfshira taksat e aeroportit €40 për person. Ofertat janë për person në dhomë dyshe. Resort & SPA SUNMELIA BEACH Në […]
E vendosur vetëm 50 m larg nga Rruga e gjallë e Istiklal me shumë restorante, bare dhe dyqane, Taksim Star Hotel ofron WiFi falas. Dhoma me ajër të kondicionuar në Hotel Taksim Star përfshijnë një TV me ekran të sheshtë […]
THRONE SEAGATE BELEK 5* AI/SIDE= 395 € – 6 net akomodim Ne kete ofertë përfshihet : · Fluturimi direkt Prishtine- Antalya- Prishtine, · Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit, · Transferi aeroport – hotel – aeroport, · 6 net […]
I ndodhur në Guvercinlik, Titanic Deluxe Bodrum krenohet me një qendër spa dhe një zonë private plazhi. Resorti ka një pishinë të hapur, dhe të ftuarit mund të shijojnë një vakt në restorant ose një pije në bar. Parkim falas […]
Përjetoni shërbimin e klasit botëror në Titanic Deluxe Golf Belek I ndodhur pranë lumit midis pyjeve të pishave, ky vend luksoz ofron 9 pishina në natyrë, 2 pishina të mbyllura, një park ujor me rrëshqitje uji dhe një banjë dhe […]
Projektuar si një kopje e Sheshit të Shën Markut në Venecia, Venezia Palace Deluxe Resort Hotel është vendosur në një tokë 100.000 m², vetëm disa hapa nga zona e saj private e plazhit në rrethin Kundu të Antalisë. Ky hotel […]
VOGUE HOTEL SUPREME BODRUM 5* UAI – BODRUM Udhëtimi realizohet me Turkish Airlines ose Pegasus Airlines përmes Stambollit. Ne kete ofertë përfshihet : · Fluturimi indirekt Prishtine- Bodrum- Prishtine, · Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit, · Transferi aeroport […]
VOYAGE TURKBUKU 5* UAI – BODRUM Udhëtimi realizohet me Turkish Airlines ose Pegasus Airlines përmes Stambollit. Ne kete ofertë përfshihet : · Fluturimi indirekt Prishtine- Bodrum- Prishtine, · Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit, · Transferi aeroport – hotel […]
XANADU ISLAND BODRUM 5* HCAI – BODRUM Udhëtimi realizohet me Turkish Airlines ose Pegasus Airlines përmes Stambollit. Ne kete ofertë përfshihet : · Fluturimi indirekt Prishtine- Bodrum- Prishtine, · Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit, · Transferi aeroport – […]
YASMIN RESORT HOTEL 5* UAI – BODRUM Ne kete ofertë përfshihet : · Fluturimi indirekt Prishtine- Bodrum- Prishtine, · Akomodimi ne hotel sipas konceptit te hotelit, · Transferi aeroport – hotel – aeroport, · Asistence gjate pushimeve I ndodhur nga […]
YUKSEL ISTANBUL YENIKAPI 4* Yuksel Stamboll Yenikapı Hotel përmban një restorant, palestër, një bar dhe sallë pritjeje të përbashkët në Stamboll. Të gjitha dhomat shfaqin një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një banjo private. Akomodimi ofron […]
You don't have permission to register