Follow Me
TOP
Image Alt

ZAGREB

Një nga zgjedhjet tona më të mira në Zagreb. Lodhur me një vendndodhje kryesore në qendrën e biznesit të Zagrebit, Hotel International është në këmbë larg qytetit të vjetër. Hoteli përmban disa konferencë moderne dhe zona bankete. Përdorimi falas i […]
Hotel Jadran ndodhet në fshatin piktoresk të Seget Donji, 3 km nga qyteti i Trogir i mbrojtur nga UNESCO dhe 7 km nga Aeroporti i Splitit. Free Wi-Fi është dhënë në ndërtesën kryesore. Kuzhina e shijshme mesdhetare është shërbyer në […]
I ndodhur afër Arenës Popullore Sportive Dom Sportova në Zagreb, Hoteli Panorama Zagreb është një 20-minuta në këmbë larg nga qendra e qytetit. Prona përmban një palestër dhe sauna. WiFi falas është në dispozicion në të gjitha fushat. Të gjitha […]
I vendosur në zemër të Zagrebit, ky hotel elegant me 5 yje është 500 m nga Stacioni kryesor i Trenit dhe Sheshi Kryesor. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me minibars, kabllo dhe TV satelitor. Sheraton Zagreb ofron qasje […]
Ky hotel me 5 yje në Zagreb është në këmbë larg nga qendra dhe kafenetë në natyrë. Westin ofron akses falas në internet dhe strehon Qendrën Spa Academy Class Health (Qendra Botërore e Shëndetit). Ju mund të shijoni shtratin shumë […]
You don't have permission to register